Soutěže.wu.cz - fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Soutěže.wu.cz - fórum


 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 2.kolo - syfilis - VYHODNOCENÍ

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Danča
Nejvyšší admin
Nejvyšší admin
Danča


Poeet p?íspivku : 89
Age : 29
Localisation : Ostrava
Registration date : 04. 05. 06

2.kolo - syfilis - VYHODNOCENÍ Empty
PříspěvekPředmět: 2.kolo - syfilis - VYHODNOCENÍ   2.kolo - syfilis - VYHODNOCENÍ Icon_minitime21.10.07 17:43

Dneska proběhlo i druhé kolo epidemie syfilis a to od 15:00 do 16:30. Soutěž jsem prodloužila, protože nebyly skoro žádné příspěvky. Jelikož toto kolo bylo kratší, nemusela jsem vybírat tolik soutěžících na losování. Nejvíce příspěvků napsala Katarine a Mangovka, ale vyhrát může pouze jedna, tak jsem stejně losovala. Vylosovala jsem Katarine, které jsem už poslala e-mail s prosbou o své údaje a jakého chce plyšáka. Moc gratulii. Jelikož jste měli méně času, tak ti co budou chtít (ti co nevyhráli, ale psali do soutěže) - tzn. Mangovka a Lucka47 (i když napsala ještě před zahájením) můžou si napsat o granule pro štěně.
Návrat nahoru Goto down
http://czechwar.net/
Mangovka
Adept na pomocníka
Adept na pomocníka
Mangovka


Poeet p?íspivku : 158
Registration date : 20. 10. 07

2.kolo - syfilis - VYHODNOCENÍ Empty
PříspěvekPředmět: a   2.kolo - syfilis - VYHODNOCENÍ Icon_minitime21.10.07 17:47

No, to jsem si myslela, že vyhraje Katarine:) ale gratuluji jí! Když si napíšu o granule, to už pak nemůžu soutěžit o bacily?
Návrat nahoru Goto down
Katarine
Soutěžící dítě
Katarine


Poeet p?íspivku : 37
Registration date : 21. 10. 07

2.kolo - syfilis - VYHODNOCENÍ Empty
PříspěvekPředmět: Re: 2.kolo - syfilis - VYHODNOCENÍ   2.kolo - syfilis - VYHODNOCENÍ Icon_minitime21.10.07 17:47

wow..díky Smile
Návrat nahoru Goto down
Danča
Nejvyšší admin
Nejvyšší admin
Danča


Poeet p?íspivku : 89
Age : 29
Localisation : Ostrava
Registration date : 04. 05. 06

2.kolo - syfilis - VYHODNOCENÍ Empty
PříspěvekPředmět: Re: 2.kolo - syfilis - VYHODNOCENÍ   2.kolo - syfilis - VYHODNOCENÍ Icon_minitime21.10.07 17:49

Mangovka napsal:
No, to jsem si myslela, že vyhraje Katarine:) ale gratuluji jí! Když si napíšu o granule, to už pak nemůžu soutěžit o bacily?

samozřejmě že můžeš, i ten, co vyhraje, může soutěžit v dalších kolech
Návrat nahoru Goto down
http://czechwar.net/
Lucka47
Adept na moderátora
Adept na moderátora
Lucka47


Poeet p?íspivku : 178
Registration date : 20. 10. 07

2.kolo - syfilis - VYHODNOCENÍ Empty
PříspěvekPředmět: Re: 2.kolo - syfilis - VYHODNOCENÍ   2.kolo - syfilis - VYHODNOCENÍ Icon_minitime21.10.07 21:03

Dančo,chtěla bych Ti mnohokrát poděkovat za ty granule,ale já pesana nemám tak je věnuju do další soutěže.Já se dál budu pokoušet o bacila,protože toho fakt hodně chceme Basketball

A za odměnu by další kolo mohlo být zítra od 10 hodin -dopoledne do 1 hodin-odpoledne .Pak jsem v práci Sad

Dančo ,ještě jednou díky a druhé vítězce gratuluji lol! Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





2.kolo - syfilis - VYHODNOCENÍ Empty
PříspěvekPředmět: Re: 2.kolo - syfilis - VYHODNOCENÍ   2.kolo - syfilis - VYHODNOCENÍ Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
2.kolo - syfilis - VYHODNOCENÍ
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» 2.kolo - syfilis
» 1.kolo - stafylokok

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Soutěže.wu.cz - fórum :: Aktuální soutěže :: O plyšového bacila-
Přejdi na: